Зустріч з учнями Ворохтянського ліцею

Нещодавно у Ворохтянському ліцеї на запрошення начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради Наталії Григорівни Костюк відбулася зустріч учнів 10 та 11 класів з профільним навчанням предмету інформатики в рамках співпраці та з метою популяризації із представниками факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. З боку університету у зустрічі участь взяли професор кафедри математичного і функціонального аналізу, доктор фізико-математичних наук Михайло Михайлович Осипчук та доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем, кандидат технічних наук Віталій Олевтинович Горєлов. Організувала зустріч вчитель інформатики Ворохтянського ліцею Анастасія Богданівна Дембович.

У ході майже 4-годинного обміну думками учні мали можливість поставити будь-які запитання і отримати на них відверті відповіді.