Вітаємо з успішним захистом аспірантку кафедри математичного і функціонального аналізу Василишин Світлану Ігорівну

Вітаємо аспірантку кафедри математичного і функціонального аналізу Василишин Світлану Ігорівну  з успішним захистом дисертації «Алгебри аналітичних функцій на банахових просторах, породжені зліченною множиною твірних елементів» та присвоєнням ступеня доктора філософії з галузі знань 11 «Математика і статистика» за спеціальністю 111 «Математика».

Захист наукової роботи відбувся 31 січня 2024 року на засіданні  спеціалізованої вченої ради ДФ 20.051.089 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Науковим керівником є доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного і функціонального аналізу ЗАГОРОДНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.

Бажаємо творчих злетів та подальших успіхів в науці і в будь-якій галузі, великих перемог і неймовірних досягнень, бажаємо впевненості в собі і поваги, світлої удачі та діяльності без поразки. !!!