Аспірантка факультету математики та інформатики Аль-Зірджаві Фарах Джавад Галі успішно захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії

Вітаємо аспірантку факультету математики та інформатики Аль-Зірджаві Фарах Джавад Галі  з успішним захистом дисертації «Алгебри аналітичних функцій на банахових просторах, які є інваріантними відносно дії операторних напівгруп» та присвоєнням ступеня доктора філософії з галузі знань 11 «Математика і статистика» за спеціальністю 111 «Математика».

Захист наукової роботи відбувся 29 червня 2021 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 20.051.029 у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Науковим керівником є доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного і функціонального аналізу ЗАГОРОДНЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.

Бажаємо творчих злетів та успіхів аспірантці та її науковому керівнику!!!