Онлайн конференція “Mathematical Analysis, Differential Equation & Applications – MADEA 9”

21–25 червня 2021 року пройшла 9-а міжнародна онлайн конференція “Mathematical Analysis, Differential Equation & Applications – MADEA 9“, у якій взяв участь доктор фізико-математичних наук, професор кафедри математичного і функціонального аналізу Роман Дмитришин. Міжнародний захід зібрав понад 100 науковців з 25 країн світу. Співорганізаторами виступили Киргизько-Турецькиий університет “Манас” (м. Бішкек, Республіка Киргизстан), Університет імені Ататюрка (м. Ерзурум, Туреччина), Мерсінський університет (м. Мерсін, Туреччина), Інститут математики НАН України (м. Київ) та Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ).