Журнал “Карпатські математичні публікації” має найвищий рейтинг серед українських журналів у Scimago

Відповідно до опублікованого рейтингу наукових журналів у Scimago Journal & Country Rank науковий журнал “Карпатські математичні публікації” (Carpathian Mathematical Publications) отримав найвищий рейтинг серед українських журналів за показником Scimago Journal Rank (SJR) та увійшов до другого квартиля.

Кафедра математичного і функціонального аналізу вітає редколегію журналу та всіх авторів, які публікують свої результати у Карпатських математичних публікаціях, з високим визнанням нашої роботи на найвищому міжнародному рівні.

Журнал “Карпатські математичні публікації” засновано Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника у 2009 році.

Головний редактор журналу: ЗАГОРОДНЮК Андрій Васильович.

Заступники: АРТЕМОВИЧ Орест Дем’янович, ЛОПУШАНСЬКИЙ Олег Васильович.

Відповідальний секретар журналу: ШАРИН Сергій Володимирович.

Показник SJR враховує відношення цитувань на статті журналу до кількості статей. При цьому цитування з журналів з вищим рейтингом мають вищу вагу.