Доцент кафедри математичного і функціонального аналізу Василишин Тарас Васильович успішно захистив дисертацію

Вітаємо доцента кафедри математичного і функціонального аналізу ВАСИЛИШИНА ТАРАСА ВАСИЛЬОВИЧА з успішним захистом дисертації «АНАЛІЗ НА
СПЕКТРАХ АЛГЕБР АНАЛІТИЧНИХ ТА ГЛАДКИХ ФУНКЦІЙ НА БАНАХОВОМУ ПРОСТОРІ» та присвоєнням наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.01.01 – математичний аналіз.
Захист наукової роботи відбувся 11 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.206.01 Інституту математики НАН України у м. Київ.
Науковим консультантом Тараса Васильовича є доктор фізико-математичних наук,професор, завідувач кафедри математичного і функціонального аналізу ЗАГОРОДНЮК Андрій Васильович.
Офіційними опонентами виступили: доктор фізико-математичних наук, професор кафедри алгебри, топології та основ математики Львівського національного університету імені Івана Франка БАНАХ Тарас Онуфрійович;
доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу функціонального аналізу Інституту математики НАН України КАЧАНОВСЬКИЙ Микола Олександрович;
доктор фізико-математичних наук, доцент, професор кафедри дослідження операцій Київського національного університету імені Тараса Шевченка ПРОСКУРІН Данило Павлович.

У віці 31 рік Тарас Васильович став наймолодшим доктором наук у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Бажаємо, Тарасу Васильовичу, наснаги та успіху у подальшій науковій роботі.