Про підсумки науково-педагогічного стажування кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри математичного і функціонального аналізу Копача Михайла Івановича

Доцент кафедри математичного і функціонального аналізу, к.ф.-м.н. Копач Михайло Іванович  проходив стажування на кафедрі вищої математики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

За час проходження стажування детально ознайомився з комплексним вивченням сучасних актуальних проблем галузі освіти та організацією викладання математичних дисциплін для студентів технічних спеціальностей в умовах дистанційного навчання. Підготував матеріали для публікації статті та тез конференцій.

Результати стажування можуть бути використані у подальшій науково-дослідній роботі доцента Копача Михайла Івановича.