Онлайн-заняття для учнів з математики

10 квітня о 10.00 проводитиметься онлайн-заняття з математики для учнів Надвірнянського ліцею “Престиж” та Коломийського ліцею №9. Усі охочі можуть взяти участь у занятті. Приєднатись можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/3171074061?pwd=cnhJVGp6UmZFRjA4dTNHZFJLNEQ0UT09 (ідентифікатор конференції: 317 107 4061, код доступу: 4jUXR9).

Звітна конференція студентів

8 квітня відбулася звітна наукова онлайн-конференція студентів кафедри математичного і функціонального аналізу за 2020 рік. У конференції взяли участь 5 студентів спеціальностей “Математика (актуарна та фінансова математика)” та “Математика”, які навчаються на V та IV курсах.

Звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів за 2020 рік

7 квітня відбулася звітна наукова онлайн-конференція викладачів, докторантів та аспірантів кафедри математичного і функціонального аналізу. Викладачі та аспіранти кафедри висвітлили напрацьовані за останній рік здобутки у науковій роботі. В конференції взяли участь 7 аспірантів і 9 викладачів.