СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ЙМОВІРНОСТЕЙ ТА МАТЕМАТИЧНОГО АНАЛІЗУ

Всеукраїнська наукова конференція “Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу” проводиться щорічно починаючи з 2010 року. Основною метою конференції є популяризація досліджень в галузі математичного аналізу, теорії ймовірностей та математичній статистиці, надання науковцям майданчика для обговорення одержаних результатів. Крім того, час і місце проведення сприяє поєднанню наукової роботи з активним зимовим відпочинком.

Організаторами конференції є ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Інститут математики НАН України.

Терміни проведення: 26 лютого – 1 березня 2020 року.

В програмі конференції передбачені пленарні лекції та робота секцій за напрямами наукових інтересів учасників.

В рамках конференції вітаються виступи учасників з кількома лекціями. Можлива участь і без доповіді.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті https://sites.google.com/site/tpcconf/home?authuser=0