З Міжнародним днем студентів!

Дорогі студенти факультету математики та інформатики! З Днем студента!

Нехай у Вас все складається тільки найкращим чином, і доля відкриє численні позитивні межі. Хочемо щиро вірити в те, що життєва дорога обов’язково здивує своєю насиченістю та можливостями для досягнення поставлених цілей. Дорогі наші студент, Ви володієте яскравим потенціалом і можливістю відточити свої навички, тому хочемо побажати саме цього. Віримо в те, що Ви зможете проявити свої навички та знання на практиці, довести наявність оптимізму. Студенти, Вами можна пишатися, адже майбутнє багато в чому ховається у Вас. Сподівайтеся на краще і прагніть до розвитку, відкривайте кращі грані свого майбутнього, щоб будь-які побажання знайшли гідну реалізацію в долі. Бажаю натхнення і щастя, уміння і готовність до боротьби за щастя, успіх, реалізацію мрій. Ви — майбутнє країни.

З повагою, колектив кафедри математичного і функціонального аналізу!