Аспірантка Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України Біланик Ірина Богданівна успішно захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії

Вітаємо аспірантку Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України Біланик Ірина Богданівна з успішним захистом дисертації «Необмежені множини умовної збіжності гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду» та присвоєнням ступеня доктора філософії з галузі знань 11 «Математика і статистика» за спеціальністю 111 «Математика».

Захист наукової роботи відбувся 21 жовтня 2021 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 20.051.033 у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Науковим керівником є доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики та інформатики Західноукраїнського національного університету БОДНАР ДМИТРО ІЛЬКОВИЧ.

Бажаємо творчих злетів та успіхів аспірантці та її науковому керівнику!!!